HAKKIMIZDA.

Entoteam Ar-Ge Gıda Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti., TÜBİTAK tarafından desteklenen TÜBİTAK 1512 Tekno-Girişim Projesi kapsamında 2018 yılında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Teknopark)’nde kurulmuştur.

Entoteam Ar-Ge’nin faaliyet alanları şunlardır:

  • Tarımsal üretimde, bitki koruma ve biyosidal alanında ürünler geliştirmek,
  • Hasat sonrası modern ürün işleme ve depolama tekniklerinin geliştirilmesi ve uygulanması,
  • Tarım ürünlerinin kütlesel ölçekte depolanması ve taşınması alanında danışmanlık hizmetinin verilmesi,
  • Haşere kontrol ve fumigasyon operatörlerine, biyosidal ürün kullanıcılarına ve gıda ürünleri işleme ve depolama teknolojisi uzmanlarına eğitim verilmesi,
  • Ulusal ve uluslararası kongrelerin düzenlenmesi ve iştirak edilmesi,

Entoteam Ar-Ge’nin hizmet verdiği sektörler; geleneksel ve organik gıda endüstrisi, hasat sonrası ürün işleme ve depolama endüstrisi, kesif yem endüstrisi, biyosidal sektörü ile haşere kontrol ve fumigasyon sektörüdür.

MİSYON

Entoteam Ar-Ge’nin misyonu, bitkisel ve hayvansal üretim ve ürünlerde global ölçekte yenilikçi Ar-Ge çalışmaları yürüterek, ilgili sektörlere katma değeri yüksek teknolojik ürünler kazandırmak ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda özel çözümler üreten  dinamik bir şirket olmaktır.

VİZYON

Entoteam Ar-Ge’nin vizyonu sürdürülebilir bir büyüme ile insana ve çevreye duyarlı teknolojiler ve ürünler geliştirerek tarım, gıda ve biyosidal sektörlerine, topluma ve üreticilere uygun çözümler sunmaktır.

TARİHÇE